Team

Op CNS De Nieuwe Weg werkt een zeer gedreven team dagelijks met uw kind(eren). Verschillende collega’s hebben zich gespecialiseerd in een bepaald onderwerp, bijvoorbeeld: Rots en Water, Coöperatief leren Coach, Intern Begeleider, Meer- en hoogbegaafden en lezen. We zetten de specifieke kwaliteiten van deze leerkrachten door heel de school in en vinden het belangrijk van elkaar te leren. Dit doen we onder andere door samen lessen voor te bereiden en lessen van elkaar te bezoeken en elkaar hier feedback op te geven.

Hieronder een overzicht van medewerkers en hun werkdagen:

Groep 1 ACindy Peters
ctimmers@cns.vcodekring.nl
maandag t/m vrijdag
Groep 1 BInge v.d. Velden
ivdvelden@cns.vcodekring.nl
woensdag t/m woensdag in de ene week
Groep 1 BAns Krijgsman
akrijgsman@cns.vcodekring.nl
donderdag t/m dinsdag in de andere week
Groep 2June Hendriks
jhendriks@cns.vcodekring.nl
maandag t/m vrijdag
Groep 3Ingrid Langbroek
ilangbroek@cns.vcodekring.nl
maandag, dinsdag en vrijdag
Groep 3Anneke v.d. Roer
avdroer@cns.vcodekring.nl
woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 4Erika Redert
eredert@cns.vcodekring.nl
maandag en dinsdag
Groep 4Magda Hogenboom
mhogenboom@cns.vcodekring.nl
woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 5Yvonne Blom
yblom@cns.vcodekring.nl
maandag t/m vrijdag
Groep 6Gizelinde v.d. Zee
gvdzee@cns.vcodekring.nl
maandag, dinsdag
Groep 6Annelies Hartog
ahartog@cns.vcodekring.nl
woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 7Rachel Schot
rschot@cns.vcodekring.nl
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Groep 7Linda Torreman
ltorreman@cns.vcodekring.nl
donderdag
Groep 8Linda Torreman
ltorreman@cns.vcodekring.nl
maandag en dinsdag
Groep 8Jessica van Dijk
jvdijk@cns.vcodekring.nl
woensdag, donderdag en vrijdag

Onderwijsassistenten

Diverse groepenJennifer Krijgsman
jkrijgsman@cns.vcodekring.nl
maandag, dinsdag en woensdag
Diverse groepenEllen Vermeulen
evermeulen@cns.vcodekring.nl
maandag t/m vrijdag
Diverse groepenKarin v.d. Woerdt
kvdwoerdt@cns.vcodekring.nl
donderdag en vrijdag

Intern Begeleider

Groep 1 t/m 4Anneke v.d. Roer
avdroer@cns.vcodekring.nl
maandag en dinsdag
Groep 5 t/m 8Jessica van Dijk
jvdijk@cns.vcodekring.nl
dinsdag

Directeur

Kalle v.d. Heiden
kvdheiden@cns.vcodekring.nl
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag