Team

Op CNS De Nieuwe Weg werkt een zeer gedreven team dagelijks met uw kind(eren). Verschillende collega’s hebben zich gespecialiseerd in een bepaald onderwerp, bijvoorbeeld: Rots en Water, Coöperatief leren coach, intern begeleider, meer- en hoogbegaafden en lezen. We zetten de specifieke kwaliteiten van deze leerkrachten door heel de school in en vinden het belangrijk van elkaar te leren. Dit doen we onder andere door samen lessen voor te bereiden en lessen van elkaar te bezoeken en elkaar hier feedback op te geven.

Hieronder een overzicht van medewerkers en hun werkdagen:

Groep 1/2A

Cindy Peters
cindy.peters@edumarevpr.nl

 

 

Karin van der Woerdt
karin.vanderwoerdt@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag en woensdag

 

donderdag en vrijdag

Groep 1/2B

Inge van der Velden
inge.vandervelden@edumarevpr.nl

 

 

Ans Krijgsman
ans.krijgsman@edumarevpr.nl

 

woensdag t/m dinsdag in de ene week

 

woensdag t/m dinsdag in de andere week

Groep 3A

Ingrid Langbroek
ingrid.langbroek@edumarevpr.nl

 

 

Tamara Rijneveldshoek
tamara.rijneveldshoek@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag en woensdag om de week

 

woensdag om de week, donderdag en vrijdag

Groep 3B

Rachel Schot
rachel.schot@edumarevpr.nl

 

 

Liana Doorduin
liana.doorduin@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

woensdag

Groep 4

Linda Torreman
linda.torreman@edumarevpr.nl

 

 

Magda Hogenboom
magda.hogenboom@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag en woensdag

 

woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 5

Yvonne Blom
yvonne.blom@edumarevpr.nl

 

 

Mariska Kwetsie
mariska.kwetsie@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

woensdag

Groep 6

Gizelinde van der Zee
gizelinde.vanderzee@edumarevpr.nl

 

 

Annelies Hartog
annelies.hartog@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag, woensdag

 

woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 7

Corine Pothof
corine.pothof@edumarevpr.nl

 

 

Tineke Beukelman
tineke.beukelman@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag en woensdag

 

woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 8Tim Postema
tim.postema@edumarevpr.nl
maandag t/m vrijdag

Onderwijsassistenten en leerkrachten zonder vaste groep

Diverse groepen

Jolijne Hendriks
jolijne.hendriks@edumarevpr.nl

dinsdag, donderdag en vrijdag
Diverse groepenEllen Vermeulen
ellen.vermeulen@edumarevpr.nl
maandag t/m vrijdag
Diverse groepen

Linda Eikelenboom
linda.eikelenboom@edumarevpr.nl

maandag, dinsdag en woensdag

Intern Begeleider

   
Groep 1 t/m 8Jessica Sesselaar
jessica.vandijk@edumarevpr.nl
dinsdag en woensdag        

Directeur

Elise Huibrechtse
elise.huibrechtse@edumarevpr.nl
maandag t/m vrijdag